Blog

Summit EOIF GigaCon – byliśmy, rozmawialiśmy!

W dniach 29-30 lipca 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja Summit EOIF GigaCon poświęcona elektronicznemu obiegowi dokumentów w firmie. Jest to jeden z największych tego typu eventów w Polsce, więc oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć! Byliśmy jedyną fundacją pośród wystawców na całej konferencji, co odczuliśmy pozytywnie już zanim event na dobre się rozpoczął! Jeszcze dobrze nie rozstawiliśmy naszego stoiska, a pierwsze zainteresowane osoby pojawiły się przy nim i wzięły nas w krzyżowy ogień pytań dotyczących produktu Veradesk.

Jak to asystent managera? Jaki wirtualny doradca? Obieg dokumentów? Dla małych i średnich? Jak to możliwe, że to rozwiązanie jest tak niedrogie? Czy pomoże wdrożyć mi ISO?

Co nas niezmiernie cieszy, komentowaliście (same pozytywy!) innowacyjność Veradesk a także zapewnialiście o swojej obecności podczas naszego konferencyjnego wystąpienia. Nie zawiedliście! Wystąpienie Piotra – eksperta Veradesk zgromadziło niemal pełną salę ludzi.

Bo kierowany do małych i średnich firm. Bo łatwy i szybki we wdrożeniu. Bo zapewnia stałą asystę wirtualnego konsultanta. Bo niedrogi.

Nasze pierwsze konferencyjne doświadczenie z Veradesk oceniamy zdecydowanie na plus! Zarówno organizacja, poziom wykładów jak i zainteresowanie było na naprawdę wysokim poziomie. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stanowiska i zapraszamy do wypróbowania wersji demonstracyjnej Veradesk!

 

Wypróbuj wersję demonstracyjną Veradesk!

Dołącz do programu testów otwartych, przetestuj wszystkie funkcjonalności aplikacji!

Read 2689 times Last modified on poniedziałek, 24 sierpień 2015 06:53

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem