Blog

W dniach 29-30 lipca 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja Summit EOIF GigaCon poświęcona elektronicznemu obiegowi dokumentów w firmie. Jest to jeden z największych tego typu eventów w Polsce, więc oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć! Byliśmy jedyną fundacją pośród wystawców na całej konferencji, co odczuliśmy pozytywnie już zanim event na dobre się rozpoczął! Jeszcze dobrze nie rozstawiliśmy naszego stoiska, a pierwsze zainteresowane osoby pojawiły się przy nim i wzięły nas w krzyżowy ogień pytań dotyczących produktu Veradesk.

Ponad 10 lat doświadczeń w opracowywaniu rozwiązań usprawniających działanie małych i średnich przedsiębiorstw zaowocowało stworzeniem systemu Veradesk. Stanowi on sposób na uwolnienie się od problemów, takich jak: natłok pracy, brak czasu na planowanie i rozliczanie zadań, brak kontroli nad zarządzaniem zmianą.

Veradesk jest systemem pełniącym funkcję asystenta managera. Jest jak konsultant posiadający zdefiniowane listy kontrolne, które pomagają w ocenie obecnego stanu organizacji. Przedstawia przykładowe rozwiązania oraz identyfikuje zadania, jakie firma musi zrealizować, aby osiągnąć większą efektywność. Stanowi wsparcie w procesie wdrażania wymagań międzynarodowych standardów zarządzania z zakresu: zarządzania strategicznego, zarządzania bezpieczeństwem informacji, jakością, BHP i środowiskiem. Działa w chmurze, więc nie wymaga instalacji na serwerach firmowych oraz pracy działu IT.

Jest późna, lipcowa noc. W biurze Veracity programiści optymalizują ostatnie linie kodu, graficy wysyłają do druku materiały promocyjne a konsultanci raz jeszcze śledzą zamodelowane procesy. Wszyscy zapracowani, lekko rozemocjonowani. To znaczy tylko jedno - zakończenie fazy testów zamkniętych i przejście do kolejnego etapu projektu, któremu poświęciliśmy blisko trzy lata pracy! Szanowni Państwo, już za chwilę oddamy w Państwa ręce system Veradesk – rozwiązanie dzięki któremu Państwa organizacja przyspieszy!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem