Bądź na czasie, postaw na jakość!

Dostosuj organizację do nowych wymagań ISO 9001:2015! W prosty sposób zarządzaj ryzykiem! Sprawdź, w jakim stopniu jesteś przygotowany na aktualizację normy.

Dzięki Veradesk.pl sprawdzisz czy System Zarządzania Jakością, który aktualnie posiadasz spełnia wymagania ISO 9001:2015. Aplikacja stworzy dedykowany dla ciebie projekt dostosowania się do zmian.
Dowiedz się więcej

Zarządzaj procesami i projektami

Veradesk zawiera przygotowane na podstawie najlepszych praktyk elektroniczne procesy.

Wystarczy wskazać kto w Twoje organizacji jest odpowiedzialny za poszczególne obszary i zawsze będziesz miał pełną wiedzę co się danych procesach dzieje. Veradesk pomaga także w planowaniu, realizacji i nadzorowaniu projektów.
Dowiedz się więcej

Wdrażaj strategię Twojej firmy

Wirtualny doradca zada Tobie serie pytań, następnie przedstawi informację o stopniu rozwoju Twojej firmy i pomoże przygotować strategię rozwoju.

Efektem waszej wspólnej pracy będzie lista zadań jakie należy podjąć aby zwiększyć szanse na sukces Twojej firmy. Za pomocą Veradesk będziesz mógł ją również skonsultować z jednym z wielu konsultantów.
Dowiedz się więcej

Veradesk przez miesiąc za darmo!

Przetestuj wszystkie funkcjonalności aplikacji bez ograniczeń przez okres jednego miesiąca.

Obieg dokumentów

Żadnych zbędnych „papierów”! Twórz zadania wędrujące automatycznie od biurka do biurka, Veradesk przypomni Ci o terminach ich realizacji.

Zadania

Komunikacja jeszcze nigdy nie była tak łatwa! Deleguj zadania, monitoruj ich realizację, komentuj, załączaj pliki. Skutecznie realizuj zarówno małe jak i duże i złożone projekty.

Modeler procesów

Opisz procesy biznesowe, buduj zrozumiałe schematy blokowe. Nie ograniczaj się, powiąż ze sobą diagramy o różnym poziomie szczegółowości, tak by tworzyły spójną i logiczną całość.

Struktura organizacyjna

Stwórz prosty i przyjazny sposób prezentacji zależności organizacyjnych. Veradesk ułatwi dostęp do podstawowych informacji kontaktowych każdego pracownika.

Biblioteka dokumentów

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu, niezależnie od ich źródła (elektroniczny obieg, korespondencja, dokumenty papierowe). Współdziel, śledź i zarządzaj zmianą dokumentu!

Wirtualny doradca

Odpowiedz na pytania zadane przez Veradesk a Twój wirtualny doradca pomoże Ci rozwiązać problem z wdrożeniem lub optymalizacją wybranego systemu zarządzania!

Zarządzanie pracownikami

Agreguj w jednym miejscu wszystkie informacje o pracowniku takie jak np. wymiar urlopu, zastępowalność, aktualnie realizowane zadaniach, itd.

Sklep

Kupuj dodatkowe moduły oraz funkcjonalności dopasowane do potrzeb Twojej organizacji. Zamów konsultacje z ekspertami i specjalistami w różnych dziedzinach zarządzania.

Tablica informacyjna

Twórz wirtualną tablicę informacyjną, publikuj wiadomości wewnętrzne "z życia organizacji”.

skalowalność

Poszczególne moduły systemu Veradesk zostały opracowane w ten sposób, aby w pełni zaspokoić potrzeby związane z organizacją firmy. Ty decydujesz z których modułów skorzystasz.

stały rozwój

Podobnie jak Ty, my również chcemy się rozwijać. Nasi Klienci zyskają dostęp do nowych funkcjonalności Veradesk.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem