Bądź na czasie, postaw na jakość!

Dostosuj organizację do nowych wymagań ISO 9001:2015! W prosty sposób zarządzaj ryzykiem! Sprawdź, w jakim stopniu jesteś przygotowany na aktualizację normy.

Dzięki Veradesk.pl sprawdzisz czy System Zarządzania Jakością, który aktualnie posiadasz spełnia wymagania ISO 9001:2015. Aplikacja stworzy dedykowany dla ciebie projekt dostosowania się do zmian.
Dowiedz się więcej

Zarządzaj procesami i projektami

Veradesk zawiera przygotowane na podstawie najlepszych praktyk elektroniczne procesy.

Wystarczy wskazać kto w Twoje organizacji jest odpowiedzialny za poszczególne obszary i zawsze będziesz miał pełną wiedzę co się danych procesach dzieje. Veradesk pomaga także w planowaniu, realizacji i nadzorowaniu projektów.
Dowiedz się więcej

Wdrażaj strategię Twojej firmy

Wirtualny doradca zada Tobie serie pytań, następnie przedstawi informację o stopniu rozwoju Twojej firmy i pomoże przygotować strategię rozwoju.

Efektem waszej wspólnej pracy będzie lista zadań jakie należy podjąć aby zwiększyć szanse na sukces Twojej firmy. Za pomocą Veradesk będziesz mógł ją również skonsultować z jednym z wielu konsultantów.
Dowiedz się więcej

Veradesk przez miesiąc za darmo!

Przetestuj wszystkie funkcjonalności aplikacji bez ograniczeń przez okres jednego miesiąca.

Struktura organizacyjna

Stwórz prosty i przyjazny sposób prezentacji zależności organizacyjnych. Veradesk ułatwi dostęp do podstawowych informacji kontaktowych każdego pracownika.

Biblioteka dokumentów

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu, niezależnie od ich źródła (elektroniczny obieg, korespondencja, dokumenty papierowe). Współdziel, śledź i zarządzaj zmianą dokumentu!

Wirtualny doradca

Odpowiedz na pytania zadane przez Veradesk a Twój wirtualny doradca pomoże Ci rozwiązać problem z wdrożeniem lub optymalizacją wybranego systemu zarządzania!

Obieg dokumentów

Żadnych zbędnych „papierów”! Twórz zadania wędrujące automatycznie od biurka do biurka, Veradesk przypomni Ci o terminach ich realizacji.

Zadania

Komunikacja jeszcze nigdy nie była tak łatwa! Deleguj zadania, monitoruj ich realizację, komentuj, załączaj pliki. Skutecznie realizuj zarówno małe jak i duże i złożone projekty.

Modeler procesów

Opisz procesy biznesowe, buduj zrozumiałe schematy blokowe. Nie ograniczaj się, powiąż ze sobą diagramy o różnym poziomie szczegółowości, tak by tworzyły spójną i logiczną całość.

Zarządzanie pracownikami

Agreguj w jednym miejscu wszystkie informacje o pracowniku takie jak np. wymiar urlopu, zastępowalność, aktualnie realizowane zadaniach, itd.

Sklep

Kupuj dodatkowe moduły oraz funkcjonalności dopasowane do potrzeb Twojej organizacji. Zamów konsultacje z ekspertami i specjalistami w różnych dziedzinach zarządzania.

Tablica informacyjna

Twórz wirtualną tablicę informacyjną, publikuj wiadomości wewnętrzne "z życia organizacji”.

skalowalność

Poszczególne moduły systemu Veradesk zostały opracowane w ten sposób, aby w pełni zaspokoić potrzeby związane z organizacją firmy. Ty decydujesz z których modułów skorzystasz.

stały rozwój

Podobnie jak Ty, my również chcemy się rozwijać. Nasi Klienci zyskają dostęp do nowych funkcjonalności Veradesk.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem